Долен конзолен PVC шкаф за баня ICP 8955
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
275.00€ (537.85 лв.)
306.00€ (598.48 лв.)
Без данък: 275.00€ (537.85 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 8955
- Тегло: 39.20кг.
- Размери: 45.00см. x 90.00см. x 55.00см.
![]() |
12 x 25.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Насладете се на перфектната комбинация от стил и функционалност с нашия долен конзолен PVC шкаф за баня ICP 8955. Проектиран с основна цел да осигури максимално използване на пространството във вашата баня, този шкаф е идеалното решение за съвременния дом.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 45*55*90
- Умивалник смола
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC+ шперплат
- ОСНОВЕН ЦВЯТ бял
- Номер на дървесен цвят - 7021
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 24
Допълнителна информация:
- Брой врати 0
- Брой чекмеджета 2
- Вид дръжки/брой не
- Брой вътрешни рафтове не
- Механизъм на отваряне плъзгане
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял+Номер на дървесен цвят - 7021 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC + Водоустойчив шперплат |
| ШИРИНА /СМ/ | 90 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 45 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 55 см |
| ВИД ОТВАРЯНЕ | релси |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | смола |
| МОНТАЖ | стенен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 39,2 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 24 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |


































