Долен конзолен PVC шкаф за баня ICP 8055 60СМ + УМИВ.8055-60 NEW
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
321.00€ (627.82 лв.)
357.00€ (698.23 лв.)
Без данък: 321.00€ (627.82 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 8055-60+УМИВ. 8055-60 NEW
- Тегло: 38.00кг.
- Размери: 49.50см. x 61.00см. x 55.00см.
![]() |
12 x 29.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Добавете стил и функционалност в банята си с долния конзолен PVC шкаф за баня ICP 8055 60 см, комбиниран с елегантния умивалник 8055-60 NEW. Тази съвременна комбинация предлага практично решение за организиране на принадлежности и визуална елегантност за вашето пространство.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 49.5*61*55
- Умивалник порцелан
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН ЦВЯТ бял
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 0
- Брой чекмеджета 2
- Вид дръжки/брой не
- Брой вътрешни рафтове не
- Механизъм на отваряне плъзгане
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
Поръчайте сега и осигурете на банята си модерен и практичен завършек с ICP 8055 + умивалник 8055-60 NEW!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 61 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 49,5 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 55 |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | порцелан |
| МОНТАЖ | стенен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 40 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |

























