Долен конзолен PVC шкаф за баня BG 6023-1+6023-2+УМИВ.5953W-2
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
245.00€ (479.18 лв.)
273.00€ (533.94 лв.)
Без данък: 245.00€ (479.18 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 6023-1+6023-2+5953W-2
- Тегло: 30.50кг.
- Размери: 47.00см. x 61.00см. x 60.00см.
![]() |
12 x 22.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Създайте модерен и стилен интериор във вашата баня с долния конзолен PVC шкаф за баня BG 6023-1 + 6023-2, комбиниран с изискан умивалник 5953W-2. Тази практична и елегантна комбинация предлага идеален баланс между функционалност и съвременен дизайн.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 48*45*60
- Умивалник Порцелан
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН ЦВЯТ бял
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 0
- Брой чекмеджета 2
- Вид дръжки не
- Брой вътрешни рафтове не
- Механизъм на отваряне плъзгане
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / Разглобен не
Поръчайте сега и превърнете вашата баня в стилно и удобно пространство!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 60 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 45 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 48 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | Порцелан |
| МОНТАЖ | стенен, конзолен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр. |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 30,5 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |

























