Долен конзолен PVC шкаф за баня ICP 8363 "МОНА"
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
158.00€ (309.02 лв.)
205.00€ (400.95 лв.)
Без данък: 158.00€ (309.02 лв.)
- Наличност: 8.00
- Модел: 8363
- Тегло: 40.20кг.
- Размери: 47.00см. x 83.00см. x 63.00см.
![]() |
12 x 14.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Преобразете банята си с изискания и функционален долен конзолен PVC шкаф ICP 8363 "МОНА". Този модел предлага съвременен дизайн, съчетан с практичност и издръжливост, за да създаде комфортно и елегантно пространство във вашия дом.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 47*63*83
- Умивалник порцелан
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН ЦВЯТ бял
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 2
- Брой чекмеджета 0
- Вид дръжки/брой не
- Брой вътрешни рафтове не
- Механизъм на отваряне soft closing
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран не
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 83 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 47 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 63 см |
| ВИД ОТВАРЯНЕ | панти |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | порцелан |
| МОНТАЖ | стенен |
| ВРАТИ | 2 бр |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | не |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 40,2 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |





























