Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 33305003
- Тегло: 1.86кг.
![]() |
12 x 10.45 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
GROHE
Eurosmart New 33305003 смесител за вграждане за вана/душ
Смесителят
за вграждане GROHE Eurosmart New 33305003 с включено тяло за вграждане
предлага надеждност, удобство и модерен дизайн за банята. Вграденото решение
осигурява изчистена визия и лесно управление на водния поток и температурата.
Изработен от висококачествени материали за дълготрайна и безпроблемна експлоатация.
Основна характеристика:
- Модел: 33305003
- Височина 193 мм
- Диаметър 163 мм
- Дълбочина 145 мм
- Форма кръгла
- Цвят хром
- Материал месинг
/ метал
- Начин на монтаж за
вграждане
- Повърхност гланцирана
- Предназначение на смесителя за душ/вана
- Гаранция 5
години
Допълнителна
характеристика:
- Стенен монтаж
- Метална ръкохватка
- GROHE SilkMove 46 mm керамична глава
- GROHE StarLight хромирано покритие
- GROHE FastFixation щит с покрита фиксация
- Състояща се от:
- Комплект за окончателен монтаж (19 450 003)
- Със скрито тяло
- Регулируем ограничител на дебита
- Автоматичен превключвател: вана/душ
- Метална розетка
- Допълнителен температурен ограничител (46 308 000)
- Професионално издание
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ДИАМЕТЪР/СМ/ | 16,3 см |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | хром |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | месинг , метал |
| ПОКРИТИЕ | гланц |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 14,5 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 19,3 см |
| МОНТАЖ | за вграждане |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 60 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Grohe Bulgaria |


































