Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 1018130000
- Тегло: 2.85кг.
![]() |
12 x 9.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
GROHE
Cubeo 1018130000 смесител за вана и душ
Смесителят
за вана и душ GROHE Cubeo 1018130000 впечатлява със съвременен дизайн,
изчистени линии и висока функционалност. Осигурява плавно управление на водния
поток и температурата, както и комфорт при ежедневна употреба. Изработен от
висококачествени материали за дълготрайна и надеждна експлоатация в банята.
Основна характеристика:
- Модел: 1018130000
- Височина 133 мм
- Широчина 165 мм
- Дълбочина 167 мм
- Цвят хром
- Материал месинг
- Начин на монтаж за
стена
- Повърхност гланцирана
- Предназначение на смесителя за душ/вана
- Гаранция 5
години
Допълнителна
характеристика:
- Стенен монтаж
- Метална ръкохватка
- GROHE SilkMove - 35 mm керамичен картуш
- Регулатор на дебита
- С температурен ограничител
- GROHE Long-Life хромирано покритие
- Автоматичен превключвател за вана/душ
- Извод 1/2" с вграден възвратен клапан
- Аератор
- S - Връзки
- Стенна розетка
- Защита от обратен поток
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | хром |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | месинг |
| ПОКРИТИЕ | гланц |
| ШИРИНА /СМ/ | 16,5 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 16,7 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 13,3 см |
| МОНТАЖ | за стена |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | вана, душ |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 60 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Grohe Bulgaria |


































