Колона за баня от PVC ICP 134
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
148.00€ (289.46 лв.)
200.00€ (391.17 лв.)
Без данък: 148.00€ (289.46 лв.)
- Наличност: 3.00
- Модел: 134
- Тегло: 13.30кг.
- Размери: 34.00см. x 40.00см. x 110.00см.
![]() |
12 x 13.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Преобразете банята си с елегантната и функционална колона за баня от PVC ICP 134. Със съвременен дизайн и практични характеристики, този шкаф е идеалното решение за оптимизиране на пространството и организиране на всички ваши принадлежности.
Поръчайте сега и направете всяко посещение в банята приятно изживяване!
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 40*34*110
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН ЦВЯТ бял
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 1
- Брой чекмеджета 1
- Вид дръжки/брой 2бр.
- Механизъм на отваряне soft close
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
Поръчайте сега и направете всяко посещение в банята приятно изживяване!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 40 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 34 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 110 см |
| МОНТАЖ | СТЕНЕН |
| ВРАТИ | 1 |
| ТИП ДРЪЖКИ | 2 ОТ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 1 |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | НЕ |
| АСЕМБЛИРАН | ДА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | МАЛКА БАНЯ, ГОЛЯМА БАНЯ |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 13,3 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | КИТАЙ |



























