Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 30505KF0
![]() |
12 x 29.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
GROHE
Essence 30505KF0 кухненски смесител с подвижен чучур
Кухненският
смесител GROHE Essence 30505KF0 предлага модерен дизайн и висока
функционалност за ежедневна употреба. Стоящият модел с подвижен чучур осигурява
удобство при миене и почистване, а качествената изработка гарантира надеждност
и дълъг експлоатационен живот.
Основна характеристика:
- Модел: 30505KF0
- Височина 300 мм
- Дълбочина 220 мм
- Широчина 111 мм
- Цвят черен
- Материал месинг
- Начин на монтаж стоящ
- Повърхност матирана
- Предназначение на смесителя за кухненски умивалник
- Форма Г- образна
- Гаранция 5
години
Допълнителна
характеристика:
- Висок чучур
- Еднодупков монтаж
- Аератор
- Подвижен тръбен чучур
- Завъртане на 0° / 150° / 360°
- Включени меки връзки
- Вграден температурен ограничител
- Минимално налягане 1 bar
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | черен |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | месинг |
| ПОКРИТИЕ | мат |
| ШИРИНА /СМ/ | 11,1 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 22 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 30 см |
| МОНТАЖ | стоящ |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 60 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Grohe Bulgaria |



























