Колона за баня от PVC ICP 2525МВ БЛЕЙК въртяща
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
275.00€ (537.85 лв.)
306.00€ (598.48 лв.)
Без данък: 275.00€ (537.85 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 2525МВ БЛЕЙК
- Тегло: 16.40кг.
- Размери: 25.00см. x 25.00см. x 150.00см.
![]() |
12 x 25.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Добре дошли в нашата колекция от модерни и функционални решения за вашата баня! Представяме ви Колоната за баня от PVC ICP 2525МВ БЛЕЙК въртяща – перфектният избор за стил и удобство. Не пропускайте възможността да обновите вашата баня с Колоната за баня от PVC ICP 2525МВ БЛЕЙК въртяща! Съчетавайки стил, функционалност и качество, този продукт ще отговори на всички ваши нужди.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 25*150*25
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ Водоустойчив шперплат
- ОСНОВЕН ЦВЯТ Черен мат
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 0
- Брой чекмеджета 0
- Вид дръжки/брой не
- Механизъм на отваряне не
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | ВОДОУСТОЙЧИВ ШПЕРПЛАТ |
| ШИРИНА /СМ/ | 25 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 25 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 150 см |
| МОНТАЖ | СТЕНЕН |
| ВРАТИ | НЕ |
| ТИП ДРЪЖКИ | НЕ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 4 |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | НЕ |
| АСЕМБЛИРАН | ДА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | МАЛКА БАНЯ, ГОЛЯМА БАНЯ |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 16,4 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | КИТАЙ |




























