Офертата изтича след:
- Наличност: 1.00
- Модел: 1043 60
- Тегло: 7.60кг.
- Размери: 60.00см. x 13.00см. x 55.00см.
![]() |
12 x 8.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Огледален
шкаф Inter Ceramic ICMC 1043-60 – PVC, елегантен и влагоустойчив
Добре дошли
в света на стилния комфорт и функционалността с нашия горен PVC шкаф за баня с
огледало ICMC 1043 60 . Проектиран с внимание към детайлите, този шкаф е
идеалното решение за обзавеждане на вашата баня, предоставяйки не само
практично пространство за съхранение, но и елегантен дизайн, който ще подчертае
всеки интериор.
Основна характеристика:
- Модел: Inter
Ceramic ICMC 1043 60
- Размер: 60*55*13
- Материал: PVC
- Цвят: Бял
- Покритие: Гланц
- Гаранция: 10
години
Допълнителна характеристика:
- Брой врати 2
- Брой
рафтове 2
- Вид дръжки Цинкова сплав
- Напрежение 12V
- Размер на
огледалната част 50.3*29.9
- Ревeрсивен
модел / или модули от него Не
- Сглобен /
Разглобен Асемблиран
- Вид Панти Плавно затваряне
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ПОКРИТИЕ | гланц |
| ШИРИНА /СМ/ | 60 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 13 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 55 см |
| РАЗМЕР НА ОГЛЕДАЛНАТА ЧАСТ | 50.3*29.9 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |



























