Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 7056DG
- Тегло: 20.80кг.
- Размери: 71.00см. x 45.00см. x 66.50см.
![]() |
12 x 29.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic 7056DG ELORIA
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic 7056DG ELORIA съчетава модерен дизайн,
компактни размери и функционално вътрешно пространство. Висящият монтаж
осигурява повече удобство при почистване и създава усещане за простор в банята.
Изработен от устойчиви материали, шкафът е подходящ за съвременни интериори и
ежедневна употреба. Идеално решение за стилна и подредена баня.
Основна характеристика:
- Модел: 7056DG
- ОБЩ
РАЗМЕР: 71*45*66,5 см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ: PVC
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ: тъмнозелен / Dark green /
- ПОКРИТИЕ: Мат
- ГАРАНЦИЯ
/ в месеци/: 120
Допълнителна характеристика:
- Брой
чекмеджета: 2
- Умивалник
/ материал: Смола
- Фабричен
отвор за умивалник: Не
- Реверсивен
модел:
Не
- Механизъм
на отваряне: Slider
- Осветление
*да/-не: Не
- Начин
на монтаж: Стенен
- Асемблиран
*да/-не: Да
- Гаранционен
срок на конструкция /години/: 1
- Гаранционен
срок на панти/дръжки/осветлениe /години/: 1
- БРУТО
ТЕГЛО/КГ/: 20,8
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | тъмнозелен |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ПОКРИТИЕ | мат |
| ШИРИНА /СМ/ | 71 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 45 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 66,5 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | смола |
| МОНТАЖ | стенен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 20,8 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |
































