Колона за баня ICP 3530/160MG
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
206.00€ (402.90 лв.)
230.00€ (449.84 лв.)
Без данък: 206.00€ (402.90 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 3530/160MG
- Тегло: 21.00кг.
- Размери: 30.00см. x 35.00см. x 160.00см.
![]() |
12 x 19.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Не се колебайте! Добавете колоната за баня ICP 3530/160MG към вашия дом и се насладете на стил и функционалност в банята си.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 35*30*160
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ PVC
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 2
- Брой чекмеджета 0
- Вид дръжки/брой не
- Механизъм на отваряне soft close
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | melamine PS011+mat grey |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 35 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 30 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 160 см |
| МОНТАЖ | СТЕНЕН |
| ВРАТИ | 2 |
| ТИП ДРЪЖКИ | СКРИТИ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 3 |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | НЕ |
| АСЕМБЛИРАН | НЕ |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | МАЛКА БАНЯ, ГОЛЯМА БАНЯ |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 21,5 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | КИТАЙ |































