Офертата изтича след:
- Наличност: 1.00
- Модел: 10046
- Тегло: 52.00кг.
- Размери: 46.00см. x 100.00см. x 60.00см.
![]() |
12 x 79.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Inter
Ceramic ICP 10046 – изчистен дизайн и устойчивост
Открийте
съвършенството в съхранението и естетиката с Долния Конзолен PVC Шкаф за Баня
ICP 10046. Този шкаф е перфектно решение за всяка баня, предоставяйки
практичност и стил в едно. Долният конзолен шкаф ICP 10046 е идеален за
всякакъв вид бани – от малки апартаменти до просторни вили. С него Вие не само
ще организирате пространството, но и ще придадете стил и уют на своя
интериор. Не пропускайте възможността да добавите този стилен и практичен
конзолен шкаф към вашето обзавеждане.
Основна характеристика:
- Модел: Inter
Ceramic ICP 10046
- Размер шкаф:
100*46*60 см
- Материал
шкаф: PVC
- Цвят шкаф: бял
- Умивалник: 38416F27
- Материал
умивалник: iStone - полимермраморен камък
- Гаранция:
10 години
Допълнителна характеристика:
- Брой
врати 2
- Брой
чекмеджета 2
- Вид
дръжки не
- Брой
вътрешни рафтове 2
- Механизъм
на отваряне да за чекмеджетата, не за
вратите
- ПАНТИ DTC soft close
- Осветление
*да/-не не
- Начин на
монтаж Стенен
- Сглобен /
Разглобен да
- Бруто
тегло/кг/: 52,0
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | ПВЦ |
| ШИРИНА /СМ/ | 100 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 46 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 60 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | iStone - полимермраморен камък |
| МОНТАЖ | стенен |
| ВРАТИ | 2 бр |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 52 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗХОД | Китай |



































