Плот за баня от PVC Inter Ceramic ICP 7546-31 DI LEGNO - издръжлив плот за съвременна баня
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
62.00€ (121.26 лв.)
69.00€ (134.95 лв.)
Без данък: 62.00€ (121.26 лв.)
- Наличност: 9.00
- Модел: 7546-31
- Тегло: 6.60кг.
- Размери: 75.00см. x 46.00см. x 3.00см.
Описание
Плот
за баня от PVC Inter Ceramic ICP 7546-31 DI LEGNO
Плотът
за баня Inter Ceramic ICP 7546-31 DI LEGNO съчетава
модерен дизайн с естествен дървесен ефект и висока устойчивост на влага.
Изработен от качествен PVC материал, той осигурява дълготрайна употреба и лесна
поддръжка. Идеален избор за съвременни бани, търсещи баланс между естетика и
практичност.
Основна
характеристика:
- Модел:
7546-31
- КРАТКО
ОПИСАНИЕ: Плот за баня , подходящ за монтаж върху конзолни мебели или
самостоятелна инсталация
- ОБЩ
РАЗМЕР (см): 75*46*3
см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ: PVC
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ: PS-001
- ГАРАНЦИЯ
/ в месеци/: 120
Допълнителна
характеристика:
- Осветление
*да/-не : Не
- БРУТО
ТЕГЛО/КГ/: 6,6 кг
- Производител:
Inter Ceramic
- Произход:
Китай
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | PS-001 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 75 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 46 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 3 см |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 6,6 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |
Тагове:
плот за баня
, pvc плот
, inter ceramic
, di legno
, плот за баня pvc
, мебели за баня
, модерна баня
, плот inter ceramic
, baniabg

































