Колона за баня ICP 3046-1
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
59.00€ (115.39 лв.)
66.00€ (129.08 лв.)
Без данък: 59.00€ (115.39 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 3046-1
- Тегло: 7.00кг.
- Размери: 46.00см. x 30.00см. x 20.00см.
Описание
Шкаф "Колона за баня ICP 3046-1" е идеалното решение за вашата баня, съчетаващо елегантен дизайн и максимална функционалност. Със своя модерен вид и практични характеристики, този шкаф предоставя перфектния баланс между стил и удобство.
Този шкаф не само осигурява многофункционалност, но и повишава естетиката на вашата баня. С иновационен дизайн и високо качество, "Колона за баня ICP 3046-1" е перфектното допълнение за всеки дом. Подобрете организацията на своето пространство с този стилен и практичен шкаф!
Този шкаф не само осигурява многофункционалност, но и повишава естетиката на вашата баня. С иновационен дизайн и високо качество, "Колона за баня ICP 3046-1" е перфектното допълнение за всеки дом. Подобрете организацията на своето пространство с този стилен и практичен шкаф!
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 46*20*30
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ шперплат
- Номер на дървесен цвят - 6140-5
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 0
- Брой чекмеджета 1
- Вид дръжки/брой не
- Механизъм на отваряне Плъзгане
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран да
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | НОМЕР НА ДЪРВЕСЕН ЦВЯТ - 6140-5 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | ШПЕРПЛАТ |
| ШИРИНА /СМ/ | 30 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 46 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 20 см |
| МОНТАЖ | СТЕНЕН |
| ВРАТИ | НЕ |
| ТИП ДРЪЖКИ | НЕ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | НЕ |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | НЕ |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | НЕ |
| АСЕМБЛИРАН | ДА |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | МАЛКА БАНЯ, ГОЛЯМА БАНЯ |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 7,5 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | КИТАЙ |



























