Колона за баня ICP 3012MB
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
229.00€ (447.89 лв.)
255.00€ (498.74 лв.)
Без данък: 229.00€ (447.89 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 3012MB
- Тегло: 15.30кг.
- Размери: 30.00см. x 30.00см. x 120.00см.
![]() |
12 x 21.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
Преобразете вашата баня с елегантния и функционален шкаф Колона ICP 3012MB. Съчетавайки модерен дизайн с интелигентно усъвършенствани функции, този шкаф е идеалният избор за всяко домакинство, което цени стил и практичност.
Характеристики на продукта:
- ОБЩ РАЗМЕР 30*120*30
- ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ pvc
- ОСНОВЕН ЦВЯТ - черен мат
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/ 120
Допълнителна информация:
- Брой врати 2
- Брой чекмеджета 0
- Вид дръжки/брой не
- Механизъм на отваряне панти
- Осветление *да/-не не
- Начин на монтаж Стенен
- Сглобен / асемблиран не
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 30 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 30 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 120 см |
| МОНТАЖ | СТЕНЕН |
| ВРАТИ | 2 |
| ТИП ДРЪЖКИ | СКРИТИ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | ДА |
| АСЕМБЛИРАН | НЕ |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | МАЛКА БАНЯ, ГОЛЯМА БАНЯ |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | ДА |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 15,3 |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | КИТАЙ |





























