Долен конзолен PVC шкаф Inter Ceramic ICP 6056-020 КАЛИТЕА – устойчивост, стил и лекота
Безплатна доставка до офис!
При поръчка над 153€
Налично на склад!
Доставяме до 2 работни дни!
Цените и количествата се обновяват ежеседмично. Възможно е несъответствие в сайта на БаняБГ.
Офертата изтича след:
Ден
Час
Мин
Сек
275.00€ (537.85 лв.)
306.00€ (598.48 лв.)
Без данък: 275.00€ (537.85 лв.)
- Наличност: 10.00
- Модел: 6056-020
- Тегло: 24.00кг.
- Размери: 46.00см. x 60.00см. x 56.60см.
![]() |
12 x 25.67 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Описание
ICP
6056-020 КАЛИТЕА – Устойчив и стилен
шкаф за баня от PVC материал
Създайте
елегантност и практичност в банята си с долния конзолен PVC шкаф ICP
6056-020 КАЛИТЕА. Изработен от влагоустойчив PVC, този шкаф предлага стилен
и функционален дизайн, подходящ за съвременни интериори.
Основна
характеристика:
- Модел: Inter Ceramic ICP 6056-020 КАЛИТЕА
- Размер: 60*46*56,5
см
- Материал: PVC
- Цвят: PS020
- Гаранционен
срок: 10 години
Допълнителна характеристика:
- БЕЗ УМИВАЛНИК !!!
- Дръжки/вид, брой Алуминий,
1
- Брой чекмеджета 1
- Реверсивен модел Не
- Механизъм на отваряне Релси
- Осветление *да/-не Не
- Начин на монтаж Стенен
- Асемблиран *да/-не Да
- Гаранционен срок на панти/дръжки/осветлениe /години/ 2
- БРУТО
ТЕГЛО/КГ/: 23
Обновете
вашата баня с долен PVC шкаф ICP 6056-020 КАЛИТЕА и се насладете на безупречния стил и
функционалност. Поръчай
сега от Baniabg.com!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | PS020 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 60 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 46 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 56.6 см |
| МОНТАЖ | стенен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 1 |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 1 |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 23 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
Тагове:
долен шкаф
, шкаф за баня
, PVC мебели
, Inter Ceramic
, ICP 6056-020
, конзолен шкаф
, КАЛИТЕА
, влагоустойчив шкаф



































