Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 6450
- Тегло: 30.50кг.
- Размери: 45.00см. x 60.00см. x 50.00см.
![]() |
12 x 17.08 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Интериорен
шкаф за баня ICP 6450 – издръжлив PVC материал
Долен
конзолен PVC шкаф за баня Inter Ceramic ICP 6450 впечатлява с модерен дизайн,
високо качество и удобство при ползване. Изработен от устойчив PVC материал,
той предлага надеждност и функционалност, които ще запазят банята ви стилна и
практична за дълги години. Перфектно съчетание между елегантност и удобство.
Основна характеристика:
- Модел: Inter Ceramic ICP 6450
- Размер: 61*46,3*52
см
- Материал:
PVC
- Основен
цвят: бял + 6104-4
- Гаранция:
10 години
Допълнителна характеристика:
- Дръжки/вид, брой 2
- Брой врати 2
- Умивалник / материал Смола
- Фабричен отвор за умивалник не
- Умивалник/арт. номер 6451/2
- Реверсивен модел Не
- Механизъм на отваряне Панти
- Осветление *да/-не Не
- Начин на монтаж Стенен
- Асемблиран *да/-не Не
- Гаранционен срок на панти/дръжки/осветлениe /години/ 2
- Бруто
тегло/кг/: 17,5
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял Номер на дървесен цвят - 6104-4 |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC+ шперплат |
| ШИРИНА /СМ/ | 60 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 45 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 50 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | смола |
| МОНТАЖ | стенен |
| ВРАТИ | 2 бр |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | не |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | да |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 30,5 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |
































