Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 6150 + УМИВ.8055-60/2 NEW
- Тегло: 25.00кг.
- Размери: 61.00см. x 49.00см. x 50.00см.
![]() |
12 x 21.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic ICP 6150
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic ICP 6150 съчетава елегантен дизайн,
функционалност и устойчивост на влага. Моделът е предназначен за стенен монтаж,
което осигурява повече свободно пространство и улеснява почистването в банята.
Разполага с удобни отделения за съхранение на козметика и аксесоари, като
същевременно придава завършен и стилен вид на интериора. Изработен от
висококачествени материали, шкафът гарантира дълготрайна употреба и лесна
поддръжка. Подходящ избор за модерна и практична баня.
Основна характеристика:
- Модел: 6150 +
УМИВ.8055-60/2 NEW
- ОБЩ
РАЗМЕР: 61*49*50 см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ бял
- ГАРАНЦИЯ
/ в месеци/: 120
Допълнителна характеристика:
- Брой
врати 2
- Умивалник
/ материал Керамика
- Умивалник/арт.
номер 8055-60/2 NEW
- Реверсивен
модел Не
- Механизъм
на отваряне панти
- Осветление
*да/-не не
- Начин
на монтаж стенен
- Асемблиран
*да/-не да
- Гаранционен
срок на панти/дръжки/осветлениe /години/ 2
- БРУТО
ТЕГЛО/КГ/ 25
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | бял |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 61 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 49 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 50 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | Керамика , модел: 8055-60/2 NEW |
| МОНТАЖ | стенен |
| ВРАТИ | 2 бр |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 25 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |





























