Офертата изтича след:
- Наличност: Няма наличност
- Модел: 5845B + УМИВ. 6036MB
- Тегло: 28.00кг.
- Размери: 60.00см. x 36.00см. x 60.50см.
![]() |
12 x 21.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic 5845B + УМИВ. 6036MB
Долен
конзолен шкаф за баня Inter Ceramic 5845B + умивалник 6036MB е стилен комплект,
който впечатлява с модерна черна елегантност и функционален дизайн. Конзолният
монтаж осигурява повече пространство и улеснява поддръжката на банята. Шкафът
предлага удобно място за съхранение на принадлежности, а умивалникът допълва
цялостната визия с изчистени линии и съвременен стил. Изработен от качествени и
влагоустойчиви материали, комплектът гарантира дълготрайност и практичност.
Перфектен избор за модерна и луксозна баня.
Основна характеристика:
- Модел: 5845B + УМИВ.
6036MB
- ОБЩ
РАЗМЕР: 60*36*60,5 см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ PVC
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ Черен мат / Matte Black /
- ГАРАНЦИЯ
/ в месеци/: 120
Допълнителна характеристика:
- Брой
чекмеджета 2
- Умивалник
/ материал Порцелан
- Умивалник/арт.
номер 6036MB
- Реверсивен
модел Не
- Механизъм
на отва ряне Водачи
- Осветление
*да/-не Да
- Начин
на монтаж Стенен
- Асемблиран
*да/-не Да
- Гаранционен
срок на конструкция /години/ 1
- Гаранционен
срок на панти/дръжки/осветлениe /години/ 1
- БРУТО
ТЕГЛО/КГ/ 28
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | черен мат |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА /СМ/ | 60 см |
| ДЪЛБОЧИНА/СМ/ | 36 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 60,5 см |
| УМИВАЛНИК/МАТЕРИАЛ | Порцелан , модел: 6036MB |
| МОНТАЖ | стенен |
| ЧЕКМЕДЖЕТА | 2 бр |
| РЕВЕРСИВЕН МОДЕЛ | не |
| АСЕМБЛИРАН | да |
| ТИП ШКАФ | долен |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | баня |
| ТЕГЛО / В КГ./ | 28 кг |
| ГАРАНЦИЯ / в месеци/ | 120 м |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |
| ПРОИЗХОД | Китай |





























