Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 114 MW/90 UV
- Тегло: 28.00кг.
- Размери: 90.00см. x 0.00см. x 200.00см.
![]() |
12 x 18.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Стъклен
параван Inter Ceramic ICS 114 MW/90 UV
Стъкленият
параван Inter Ceramic ICS 114 MW/90 UV е практично и естетично решение за
модерната баня. Изработен от висококачествено закалено стъкло, той осигурява
надеждна защита от пръски и допринася за стилен завършек на душ зоната.
Стационарната конструкция гарантира стабилност, а изчистеният дизайн се вписва
идеално във всякакъв интериор.
Основна
характеристика:
- Модел:
114 MW/90 UV
- ОБЩ
РАЗМЕР (см): 90*200 см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ: Закалено стъкло, алуминий
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ UV принт
- ПОКРИТИЕ NANO
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/: 24
Допълнителна
характеристика:
- ЗА
ДА СЕ МОНТИРА МЕЖДУ ДВЕ СТЕНИ Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ПОРЪЧА ДОПЪЛНИТЕЛЕНН ПРОФИЛ
4-114
- Вид профил - материал Алуминий
- Размер /см/ 90*200
- Размер на компенсаторен профил 3
- Светъл Отвор 85
- Описание 6 мм
закалено UV стъкло, матово бял профил, матово бяло рамо
- Вид параван Walk in
- Вид стъкло Закалено
стъкло
- Дебелина на стъклото (мм) 6
- Тип на фиксиране
- Компесаторен профил Да
- Ролки Не
- Панти Да
- Покритие Да
- Светъл отвор 85
- Реверсивен модел да/не Да
- Вид отваряемост Панти
- Цвят на профила Бял
Мат
- Телескопично рамо: Не
- Дръжка/и /вид/ Да
- Включени компоненти/части/: Уплътнения
- Бруто
тегло: 28 кг
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | UV принт |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | Закалено стъкло, алуминий |
| ПОКРИТИЕ | NANO |
| ШИРИНА /СМ/ | 90 см |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 200 см |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО /ММ/ | 6 мм |
| ВИД ОТВАРЯНЕ | Панти |
| КОМПЕНСАТОРЕН ПРОФИЛ | да |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |






























