Офертата изтича след:
- Наличност: 10.00
- Модел: 118/120NEW
- Тегло: 38.20кг.
- Размери: 0.00см. x 120.00см. x 190.00см.
![]() |
12 x 16.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Описание
Преграден
параван Inter Ceramic ICS 118/120NEW
Преградният
параван Inter Ceramic ICS 118/120NEW е надеждно и елегантно решение за
всяка баня. Изработен от висококачествено закалено стъкло, той осигурява
ефективна защита от водни пръски и улеснява поддръжката на душ зоната.
Модерният и изчистен дизайн се вписва перфектно в съвременни интериори, като
съчетава практичност и стил.
Основна
характеристика:
- Модел:
118/120NEW
- ОБЩ
РАЗМЕР (см): (120-140)*190 см
- ОСНОВЕН
МАТЕРИАЛ: закалено стъкло, алуминий
- ОСНОВЕН
ЦВЯТ хром
- ГАРАНЦИЯ / в месеци/: 24
Допълнителна
характеристика:
- Вид параван Регулируем
параван
- Вид стъкло на
ленти
- Дебелина на стъклото (мм) 5
- Компесаторен профил Да
- Ролки Да
- Панти Не
- Светъл отвор 41-59
- Реверсивен модел да/не реверсивен
- Вид отваряемост Плъзгащ
- Цвят на профила хром
- Телескопично рамо: Не
- Телескопично рамо: / размер на разтягане/ Не
- Дръжка/и /вид/ Да
- Включени компоненти/части/: Алуминиев профил, стъкла, винтове, ролки
- Бруто
тегло: 38.2 кг
Заповядайте
в нашия онлайн магазин и се възползвайте от специални оферти! Възможност за
бърза доставка и удовлетвореност на клиентите гарантирана! Поръчайте сега от
БаняБГ!
| Характеристики | |
| ОСНОВЕН ЦВЯТ | хром |
| ОСНОВЕН МАТЕРИАЛ | закалено стъкло, алуминий |
| ШИРИНА /СМ/ | 120 см |
| ВИД СТЪКЛО | на ленти |
| ВИСОЧИНА/СМ/ | 190 см |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО /ММ/ | 5 мм |
| ВИД ОТВАРЯНЕ | Плъзгащ |
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Inter Ceramic |































